Fundacja "ŻYJESZ POMÓŻ INNYM"
Pomoc dzieciom i osobom niepełnosprawnym.
AUTO
DOM
NNW
ŻYCIE
FIRMA
OCHRONA PRAWNA
AGRO - rolnik
Pakiety Szkoła, Gmina, Apteka Pensjonat, OC impres masowych

 

Majątek przedsiębiorstwa

 

Właściwie dobrane ubezpieczenie może uchronić firmę przed poważnymi stratami finansowymi. Majątek przedsiębiorstwa może ulec zniszczeniu podczas awarii czy wybuchu, narażony jest również na kradzieże. Warto się przed tym chronić, aby w każdej zaistniałej sytuacji utrzymać płynność finansową firmy.

Majątek


Budynki, maszyny, narzędzia, samochody czy środki produkcji to elementy, które zapewniają sprawne działanie Twojej firmy. Zadbaj o nie - pomoże Ci w tym odpowiednio dobrane ubezpieczenie.

Concordia Auto

 

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący pojazdy firmowe i ich pasażerów. Oprócz obowiązkowego OC może zapewnić środki na zakup nowego samochodu, gdy użytkowany do tej pory zostanie skradziony lub pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance Twoi pracownicy poruszający się pojazdami dostawczymi otrzymają pomoc na drodze w razie wypadku lub awarii. Concordia Auto zawiera również możliwość ubezpieczenia Ochrony Prawnej, NNW dla kierowcy i pasażerów, a także unikalne - na polskim rynku – ubezpieczenie OC za szkody w środowisku.

OC Przedsiębiorcy

Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność za pracowników i majątek przedsiębiorstwa. Dzięki ubezpieczeniu Odpowiedzialności Cywilnej, zadbasz o to, aby w razie nieprzewidzianych zdarzeń, np. wypadek na terenie zakładu pracy Twoja firma była bezpieczna.

 

 

Ochrona Prawna

 

Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe, zapewniające uzyskanie pomocy Adwokata lub Radcy Prawnego, który będzie reprezentował interesy Twojej firmy w sądzie, w zakresie prawa karnego i wykroczeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dzięki polisie Ochrony Prawnej masz Adwokata lub Radcę Prawnego.

 

 

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?

 

Ubezpieczenie przeznaczone jest do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.
 


 

KONTAKT: 604228312 lub 242631680 

 

  
BOŚ Bank : 92 1540 1290 2031 5902 4925 0001