Fundacja "ŻYJESZ POMÓŻ INNYM"
Pomoc dzieciom i osobom niepełnosprawnym.
Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych
Dzieciństwo bez przemocy.
Pielgrzymka do Gietrzwałdu
Kampania parkingowa.
Książka dla wsi
Krok na południe.
Dzień bez futra.
Akcja dla zwierząt.
Pomoc psychologiczna i pedagogiczna
Pomoc rzeczowa
Pomoc odzieżowa
Wypoczynek dla dzieci 2009
Wybory samorządowe 2010


Czy wiesz, że 21 listopada /niedziela/ odbędą się wybory samorządowe?
Dzięki nim możesz zdecydować, kto przez najbliższe cztery lata będzie odpowiedzialny za to, jak wygląda twoje najbliższe otoczenie. Zastanów się, kto będzie Cię godnie reperezentował. Może ktoś taki, zaangażowany w sprawy lokalne, jest w Twoim otoczeniu?

A potem idź i zagłosuj. 


Nasz cel

Jeśli interesujesz się sprawami lokalnymi, widzisz potrzebę rozwiązania konkretnego problemu występującego w twojej miejscowości i chcesz zaangażować innych do działań w tym kierunku, zapoznaj się z ideą naszej akcji i  propozycjami.

Poprzez akcję „Masz głos, masz wybór” chcemy zwracać uwagę mieszkańców na działalność samorządu terytorialnego, przypominać jego kompetencje, a także pokazywać obywatelom jak wpływać na władze lokalne i na to, co się dzieje w twoim miejscu zamieszkania.

       Rozwiązanie wszystkich problemów zależy w dużej mierze od postawy twojego samorządu. Sprawdzaj go! Sprawdzaj, jak ludzie wybrani przez ciebie w 2006 roku realizują postulaty, którymi zachęcili cię do oddania głosu właśnie na nich. Wpływaj na tych, którzy mają władzę. Przypominaj o sprawach, które są ważne dla ciebie i twojego otoczenia. Miej swój udział w tworzeniu planów, jakie będą realizowane w twojej gminie.
  
BOŚ Bank : 92 1540 1290 2031 5902 4925 0001